ADATA HD770G 1TB

Odporny na uszkodzenia dysk HDD z dodatkowym podświetleniem RGB.

ADATA HD770G 1TB to specyficzny nośnik danych. Producent bardzo postarał się, aby zaprojektować bardzo wyróżniający się dysk HDD. W obudowie zastosowano podświetlnie RGB, a konstrukcja dedykowana jest graczom, których chcą mieć możliwość przenoszenia swoich ulubionych gier w różne miejsca. ADATA HD770G 1TB spełnia także normę IP68, dzieki czemu jest odporna na wodę, pły oraz wszelkiego rodzaju wstrząsy. Zdobycie certyfikatu możliwe było dzieki trzywarstwowej konstrukcji obudowy.

ADATA HD770G 1TB

Producent mocno reklamuje dwa paski RGB w kształcie wiązki światła, które są centralnym elementem obudowy. Po ich środku umieszczono logo producenta oraz perforowany wzór, który podświetlany jest przez znajdujące się obok diody.

Poza certyfikatem IP68 ADATA HD770G 1TB spełnia również wszystkie wymagania normy MIL-STD-810G 516.6, które gwarantują, że urządzenie nie uszkodzi się podczas upadku z wysokości 1,22 m.

Wodoodpornośc potwierdzona certyfikatem IP68 umożliwia zanurzenie ADATA HD770G 1TB na 120 minut na głębokości do 2 metrów. To imponujące rezultaty. Przypominamy, że mówimy nie o zegarku sportowym, ani smartfonie, a o przenośnym dysku HDD.

To, że ADATA HD770G 1TB jest nośnikiem skierowanym dla graczy nie oznacza, że producent zapomniał o bezpieczeństwie. ADATA HD770G 1TB obsługuje 256 bitowe szyfrowanie AES chronione hasłem, które zabezpiecza dostęp do danych przez niepożądane osoby.

ADATA HD770G 1TB może być również zewnętrznym nośnikiem danych dla konsol Playstation 4 oraz Microsoft Xbox One.