AL-KO Robolinho E 500

W skrócie:

Robot koszący firmy AL-KO do powierzchni 500 m2.

Zalety:

  • Niska cena
  • Małe gabaryty

Test automatycznego robota koszącego AL-KO Robolinho E 500, przeznaczonego do trawników o powierzchni do 500 metrów kwadratowych.

Jeden z najtańszych robotów koszących na rynku. Robolinho E 500 został zaprojektowany z myślą o koszeniu trawników do 500 m2. Pomimo atrakcyjnej ceny sprzęt może pochwalić się pełnym zestawem najistotniejszych funkcji.

Urządzenie dysponuje dedykowaną stacją bazową, do której samodzielnie wraca kierując się przewodem granicznym. Powrót odbywa się automatycznie po zakończeniu pracy lub na życzenie użytkownika. Obsługa modelu E 500 odbywa się za pomocą małego wyświetlacza LCD i kilku przycisków.

Konstrukcja robota pozwala na pokonywanie wzniesień o maksymalnym nachyleniu 45 %. Sprzęt wyróżnia się niewielkimi gabarytami i niską masą, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas pracy w małym ogrodzie.

Szerokość koszenia to 20 cm, natomiast wysokość cięcia może być regulowana mechanicznie. Producent zachwala zastosowany system podwójnego noża do mulczowania, redukujący zabrudzenia w obudowie i eliminujący konieczność usuwania pokosu.

Produkt możecie kupić TUTAJ.

Więcej informacji o robotach AL-KO: al-ko.com.