ASUS All In One ET2323INK

ASUS All In One ET2323INK wyróżnia się starannie zaprojektowaną i wykonaną obudową o nowoczesnej stylistyce.

Komputer wyposażony jest w 23 calową matrycę IPS, która pracuje w naturalnej rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Ekran ma szerokie kąty widzenia, ale niestety błyszczącą powłokę, która sprzyja powstawianiu odbić i refleksów świetlnych.

Za wydajność komputera odpowiedzialny jest tandem energooszczędnego procesora Intela Core i3-5010U i mobilnego układu graficznego Nvidii GeForce 840M. Taka konfiguracja w połączeniu z 4 GB pamięci RAM i dyskiem SSHD (1000 GB) zapewnia komfortową pracę z najnowszym systemem Windows 10 i multimediami. Uruchomienie bardziej wymagających gier okazuje się jednak dużym wyzwaniem dla tego komputera.

Zobacz również:

ASUS All In One ET2323INK wyposażony jest w napęd optyczny, ma też czytnik kart pamięci, nowoczesną kartę bezprzewodową zgodną ze standardem 802.11ac i moduł Bluetooth. W zestawie z komputerem znajduje się też bezprzewodowa mysz i klawiatura. Z tyłu obudowy zamontowano dwa gniazda HDMI, trzy gniazda USB 3.0 i USB 2.0. Niestety gniazda są umieszczone zbyt blisko siebie co utrudnia ich jednoczesne wykorzystanie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: