ASUS VivoBook S14 M433IA

ASUS VivoBook S14 M433IA to jeden z ciekawszych ultrabooków w cenie do 3000 zł. Komputer wyróżnia się ciekawą obudową z wieloma akcentami stylistycznymi oraz pokaźną ilością portów.

ASUS VivoBook S14 M433IA to typowy przedstawiciel średniej półki cenowej, który na dodatek dedykowany jest młodszym odbiorcom. Widać to po wyglądzie urządzenia. ASUS VivoBook S14 dostępny jest w kilku odważnych wersjach kolorystycznych: z zieloną, różową lub holograficzną obudową matrycy. Całość uzupełniają szlifowane krawędzie oraz żółty przycisk enter.

ASUS VivoBook S14 M433IA

ASUS VivoBook S14 M433IA

Za wydajność odpowiada procesor AMD Ryzen 5 4500U. Na rynku znajdziemy wersje z 8 GB lub 16 GB pamięci operacyjnej. Jej ilość należy wybrać przed zakupem, ponieważ RAM został wlutowany na płytę główną. Na dane zarezerwowano 512 GB nośnik SSD M.2 PCIe.

Zobacz również:

  • ASUS zwiększa nacisk na obsługę biznesu i instytucji. Czego można się spodziewać?
  • Recenzja: ASUS VivoBook PRO 15 OLED

ASUS VivoBook S14 to komputer przenośny z 14 calową matrycą wykonaną w technologii LED EWV. Komputer posiada matową powłokę ekranu. Dzięki nie nie musimy obawiać się zbędnych refleksów świetlnych.

Komputer posiada kartę sieciową Wi-Fi 6 oraz sporą ilość portów wejścia/wyjścia. Na ściankach bocznych znajdziemy USB Typu A, USB Typu C, HDMI 1.4 oraz czytnik kart pamięci.

W gładziku znajdziemy wbudowany czytnik linii papilarnych kompatybilny z Windows Hello.

Komputer waży 1,38 kg i dostarczany jest z systemem operacyjnym Windows 10 Home.