ActiveJet ATH-85N

ActiveJet ATH-85N to jeden z najwydajniejszych zamienników wkładów laserowych HP CE285A.

Zamienniki ActiveJet ATH-85N są starannie zapakowane w kartonowe pudełka i dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi. Niestety na pudełku nie znajdziemy żadnej informacji o wydajności tonera, do czego producent zdążył nas już przyzwyczaić. W internecie można jednak znaleźć informację o ich wydajności (2000 stron przy 5 % zaczernieniu), ale tylk ona stronach sklepów inteerntowych bo producent konsekwentynie o tym parametrze zapomina.

ActiveJet ATH-85N

ActiveJet ATH-85N

ActiveJet ATH-85N

ActiveJet ATH-85N

ActiveJet ATH-85N

ActiveJet ATH-85N

Kasety wykonane są w nowych części, a przynajmniej na takie wyglądają. Nie zaobserwowaliśmy żadnych oznak zużycia, rolki, bęben światłoczuły były nieskazitelne. Same kasety są też starannie wykonane i zapakowane. Idealnie pasowały do testowej drukarki HP i były przez nią rozpoznawane jako nieoryginalne materiały eksploatacyjne.

Zobacz również:

ActiveJet ATH-85N

EcoJet ECO-HPCE285A

Producent nie chwali się wydajnością zamienników iw sumie nie wiadomo dlaczego, bo są bardzo wydajne. Przetestowaliśmy trzy wkłady do tej samej drukarki i każdy z nich umożliwiał wydrukowanie ponad 3500 stron przy 5 % zaczernieniu. To rewelacyjny wynik, i choć jest tylko minimalnie lepszy od tonerów BlackPointa LBPPH 85A to dzięki dużo niższej cenie drukowanie za pomocą wkładów ActiveJeta jest tańsze.

Dziękujemy firmie Centrum Druku (www.CentrumDruku.pl) za pomoc w przygotowaniu artykułu i użyczenie drukarek do testów.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: