Adata D16750

Zalety:

  • duża pojemność
  • pyłoszczelny i wodoodporny
  • inteligentne dopasowanie szybkości ładowania
  • wbudowana latarka
  • dwa wyjścia

Adata D16750 to powerbank wododoporny, a do tego ma dużą pojemność. Czy warto go nabyć?

Adata D16750 to powerbank wyróżniający się na tle konkurencji kilkoma rozwiązaniami. Po pierwsze - ma pojemność 16750 mAh. Powinno to umożliwić pięciokrotne naładowanie przeciętnego smartfona, a także dwukrotne tabletu. Urządzenie posiada praktyczną funkcję dopasowywania szybkości ładowania dla podłączonych urządzeń, dlatego jeśli np. dane urządzenie jest prawie rozładowane, jego szybkość ładowania będzie większa niż w przypadku naładowania na poziomie 70%. Po drugie - spełnia wymagania standardu IEC IP67 dla pyłoszczelności i wodoodporności. Jest również odporny na wstrząsy, dlatego nie musisz obchodzić się z nim delikatnie, ani ograniczać siebie. Ponadto warto dodać, że powerbank D16750 posiada dwa wyjścia, USB generujące prąd wyjściowy 3,4A dla szybkiego i stabilnego ładowania. Ergonomiczna inżynieria ADATA oznacza, że nawet małe detale, jak np. osłona portu USB, są łatwe w użyciu: po prostu dociśnij lekko osłonę, a ta samoczynnie zatrzaśnie się.

Adata D16750 to nie tylko sam powerbank, ale również praktyczna latarka LED. Podobnie jak wszystkie power banki ADATA, model D16750 wykorzystuje najwyższej jakości ogniwa LG, zamknięte w obudowie odpornej na wstrząsy i działanie ognia. Obudowa jest wytrzymuje uderzenia i wykorzystuje zestaw czujników oraz obwodów, aby eliminować zagrożenia i zapewniać bezpieczeństwo. Czy ma jakieś wady? Przede wszystkim jest to powerbank o dużych gabarytach, jednak biorąc pod uwagę ilość magazynowanej energii, nie jest to duży minus. Waży 370 gramów, czyli znacznie mniej niż wiele modeli powerbanków o mniejszych rozmiarach.

Zobacz również:

  • Czym różnią się dyski SSD NVMe, M.2 i SATA? [PORADNIK]

Podsumowując: jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza na dłuższe wypada. Adata D16750 to powerbank, który warto mieć podczas wyjazdów. Latarkę docenimy szczególnie w lesie czy podczas pieszych wycieczek o zmierzchu. Krócej mówiąc - jest zdecydowanie wart nabycia.