Adata P10050 10050 mAh

Adata P10050 10050 mAh to powerbank o ciekawym, estetycznym kształcie. Jakie oferuje możliwości?

Zalety:

  • możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie
  • systemy zabezpieczeń
  • wytrzymała obudowa
  • wbudowana latarka

Wady:

  • brak szybkiego ładowania
  • brak ładowarki w zestawie

Adata P10050 to powerbank korzystający z baterii litowo-jonowej wielokrotnego ładowania. Urządzenie ma estetyczną konstrukcję, podkreśloną zaokrąglonym kształtem i kolorowymi barwami obudowy - dostępne jest sześć różnych wersji (biały / czarny / jasnobłękitny / granatowy / różowy / czerwony). Oferuje 10050 mAh mocy do wykorzystania - co powinno wystarczać do jednokrotnego naładowania tabletu do poziomu 100% i ponad czterokrotnego naładowania smartfona do pełna. W obudowie znajdują się dwa porty USB o łącznym natężeniu prądu 2,4 A do szybkiego ładowania urządzeń przenośnych. Nie ma tu jednak funkcji szybkiego ładowania, które znajdziemy w konkurencyjnych urządzeniach.

Zaletą jest natomiast fakt, że Powerbank P10050 wykorzystuje systemy zabezpieczeń, które dbają o to, żeby urządzenie nie zostało nigdy nadmiernie naładowane lub rozładowane. Zabezpiecza to przed uszkodzeniami i wydłuża okres eksploatacji. Ponadto, dzięki materiałom najwyższej jakości i ogniotrwałej obudowie, P10050 jest odporny na uszkodzenia spowodowane uderzeniami i wysokimi temperaturami. Adata P10050 to także latarka LED - jej włączaniu służy specjalny przełącznik z boku. Na minus natomiast należy policzyć fakt, że

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023

Podsumowując: Adata P10050 to solidny powerbank, jednak ze wzgledu na brak szybkiego ładowania nie jest polecany na sytuacje awaryjne. Sprawdzi się np. pod namiotem, gdzie można podłączyć smartfona na całą noc i dać mu się bez pośpiechu naładować.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: