Akracing Solitude

Zalety:

  • gęsta pianka
  • wysoka jakość wykonania
  • łatwa regulacja wszystkich elementów
  • dwie poduszki w zestawie
  • oparcie z odchyleniem do 180°

Solitude to fotel, który Akracing stworzyło z myślą o pracy biurowej, a także relaksie podczas odpoczynku. Zalicza się do droższych modeli,a co przemawia za jego zakupem?

Akracing Solitude jest fotelem biurowym dostępnym w kilku wersjach kolorystycznych. Jego tapicerka została wykonana z elastycznej skróty PU, pod którą umieszczono piankę o gęstości 55 kg/m³ na siedzisku oraz 50 kg/m³ na oparciu. Taka gęstość ma na celu zapobieganie jej odkształcaniu, dzięki czemu fotel powinien długo wyglądać jak nowy. Natomiast zaletą skóry jest duża odporność na uszkodzenia, a także łatwość w utrzymaniu w czystości - wszelkie zabrudzenia wystarczy przetrzeć na mokro, aby je usunąć. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby dawać pełną ergonomię użytkownikom. Oparcie jest regulowane w zakresie 90-180°, a po ustawieniu właściwej pozycji blokuje się go za pomocą specjalnego mechanizmu. Eliminuje to ryzyko przypadkowej zmiany ustawienia. Podobnie wygodna jest regulacja trójwymiarowych podłokietników - możesz w szerokim zakresie ustawiać ich wysokość, przesunięcie oraz kąt nachylenia. Wysokość siedziska reguluje się za pomocą podnośnika hydraulicznego klasy 4.

Fotel Solitude otrzymujemy wraz z dwoma poduszkami. Jedna służy położeniu pod szyję, druga - pod lędźwie. To zapewnia dodatkową wygodę pracy. Fotel jest w pełni mobilny, co zawdzięcza pięciu podwójnym rolkom. Całość wypada znakomicie i można określić Solitude jako fotel biurowy z gamingowym duchem. Sprawdzi się zarówno przy pracy, jak i cyfrowej rozgrywce. Choć jest to drogi model, inwestycja zapewni lata zdrowej pracy dla każdego!