Anker Premium Stereo Bluetooth 4.0 Speaker

Anker Premium Stereo Bluetooth 4.0 Speaker to stosunkowo tani głośnik. Ale czy wart zakupu?

W skrócie:

Anker Premium Stereo Bluetooth 4.0 Speaker to dobre rozwiązanie do domu.

Zalety:

  • Jakość dźwięku
  • Doskonałe basy

Wady:

  • Plastikowa obudowa
  • Krótki czas pracy baterii

Anker Premium Stereo Bluetooth 4.0 Speaker to głośnik przenośny z niższej półki cenowej. Komunikuje się z urządzeniami za pomocą modułu Bluetooth 4.0, co pozwala mu odbierać dane na odległość wynoszącą do 10 metrów. Oprócz tego w obudowie znalazło się wejście 3,5 mm oraz port USB. Przeznaczony jest do stosowania we wnętrzach - należy jednak pamiętać, że jego budowa nie jest wodoodporna i jeśli chcesz sobie zapewnić "podkład muzyczny" podczas brania kąpieli lub prysznica, lepiej trzymaj go w miejscu, gdzie nie będzie chlapać na niego woda. Ten głośnik Bluetooth posiada litowo-jonowy akumulator 5200mAh, który umożliwia maksymalnie sześć godzin pracy na średnim poziomie głośności.

Do minusów Anker Premium Stereo Bluetooth 4.0 Speaker należy zaliczyć plastikową obudowę, która jest podatna na zarysowania oraz pęknięcia. Zaletą będzie natomiast jakość dźwięku, a zwłaszcza basów - są naprawdę mocne, przy czym nie zagłuszają tonów średnich, ani wysokich. Jak na głośnik za tą cenę to naprawdę miła niespodzianka. W górnej części obudowy znalazły się cztery przyciski sterowania. Ponieważ produkt Anker posiada wbudowany mikrofon, może posłużyć również do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Zobacz również:

  • Kaufland zaszalał - tego głośnika Bluetooth taniej nie znajdziecie

Podsumowując: Anker Premium Stereo Bluetooth 4.0 Speaker to dobry zakup dla osób nie posiadających dużego budżetu, a chcących mieć stabilny głośnik do komputera lub telewizora, który będzie emitować dźwięk w dobrej jakości. Choć specyfikacja i możliwości nie rzucają na kolana, głośnik robi swoje.