Apple Powerbeats Pro

Powerbeats Pro to pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki bezprzewodowe od Apple. Względem Powerbeats 4 otrzymujemy nieco lepszą jakość dźwięku, ale w dalszym ciągu brakuje systemu aktywnej redukcji hałasu z otoczenia.

Apple Powerbeats Pro to słuchawki zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów iPhone. W środku znajdziemy specjalny chip H1, który komunikuje się z urządzeniami mobilnymi Apple. Pozwala on na szybkie łączenie, poprawia jakość dźwięku i informuje użytkownika o dokładnym stanie naładowania baterii. Dzięki chipowi H1 skorzystamy również z asystenta Siri podczas treningu bez konieczności dotykania słuchawek.

Apple Powerbeats Pro

Apple Powerbeats Pro

Powerbeats Pro to pierwsze słuchawki True Wireless dla sportowców od Apple. Posiadają charakterystyczną obudowę z dodatkowym mocowaniem zakładanym na małżowinę uszną. Obudowa posiada elastyczne pałąki, które pozwalają dostosować słuchawki do kształtu uszu bez konieczności wymiany końcówek. Słuchawki oferują w pełni wodoodporną konstrukcję i baterię pozwalająca na 9 godzin pracy.

Apple Powerbeats Pro mają wbudowane przyciski do sterowania głośnością oraz zmiany odtwarzanych utworów. Nie zabrakło również czujników, które automatycznie wstrzymują odtwarzanie dźwięku po wyjęciu słuchawek z uszu.

Szybkie ładowanie Fast Fuel w przeciągu 5 minut pozwoli odtwarzać muzykę przez 1,5 godziny. Etui ładujące wydłuża czas pracy na baterii nawet do 24 godzin.