Apple Powerbeats Pro

Powerbeats Pro to pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki bezprzewodowe od Apple. Względem Powerbeats 4 otrzymujemy nieco lepszą jakość dźwięku, ale w dalszym ciągu brakuje systemu aktywnej redukcji hałasu z otoczenia.

Apple Powerbeats Pro to słuchawki zaprojektowane specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów iPhone. W środku znajdziemy specjalny chip H1, który komunikuje się z urządzeniami mobilnymi Apple. Pozwala on na szybkie łączenie, poprawia jakość dźwięku i informuje użytkownika o dokładnym stanie naładowania baterii. Dzięki chipowi H1 skorzystamy również z asystenta Siri podczas treningu bez konieczności dotykania słuchawek.

Apple Powerbeats Pro

Apple Powerbeats Pro

Powerbeats Pro to pierwsze słuchawki True Wireless dla sportowców od Apple. Posiadają charakterystyczną obudowę z dodatkowym mocowaniem zakładanym na małżowinę uszną. Obudowa posiada elastyczne pałąki, które pozwalają dostosować słuchawki do kształtu uszu bez konieczności wymiany końcówek. Słuchawki oferują w pełni wodoodporną konstrukcję i baterię pozwalająca na 9 godzin pracy.

Zobacz również:

  • Najlepsze słuchawki do biegania i sportu
  • To są najgorsze produkty Apple w 2022 roku. Firma z jabłuszkiem w logo nie popisała się za bardzo

Apple Powerbeats Pro mają wbudowane przyciski do sterowania głośnością oraz zmiany odtwarzanych utworów. Nie zabrakło również czujników, które automatycznie wstrzymują odtwarzanie dźwięku po wyjęciu słuchawek z uszu.

Szybkie ładowanie Fast Fuel w przeciągu 5 minut pozwoli odtwarzać muzykę przez 1,5 godziny. Etui ładujące wydłuża czas pracy na baterii nawet do 24 godzin.