Apple Watch Series 6

Flagowy zegarek od Apple oferuje EKG oraz pulsoksymetr. Nie zabrakło również ekranu Always-on, płatności zbliżeniowych oraz mnóstwa aplikacji firm trzecich.

Apple Watch Series 6 to najlepszy smartwatch 2021 roku. Najnowsza generacja zegarka od Apple wygląda identycznie, ale w środku znajdziemy wydajniejsze podzespoły oraz nowe funkcje zdrowotne. Flagowy przedstawiciel serii Apple Watch posiada EKG, a nowością jest pulsoksymetr.

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

Zegarek od Apple posiada ekran Retina wykonany w technologii OLED LTPO z typem Alwasy-On. Do wyboru dwie koperty w rozmiarach 40 mm oraz 44 mm.

Zobacz również:

Apple Watch idealnie uzupełnia ekosystem firmy Apple. Zegarek połączymy jednie z iPhonem.

Najnowsza wersja Apple Watch Series 6 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego watchOS. Oprogramowanie posiada mnóstwo funkcji i umożliwia instalacje dodatkowych programów z App Store.

Co ważne zegarek obsługuje płatności zbliżeniowe oraz posiada bardzo rozbudowaną aplikację treningową. Flagowy model posiada stale aktywny wysokościomierz, który pozytywnie wpływa na dokładność treningów.

Minusem jest czas pracy na baterii. Zegarki Apple Watch wymagają codziennego ładowania. Do wyboru wersje z różnym wykończeniem i typem pasków. Na rynku znajdziemy wersje Wi-Fi oraz z wbudowanym modemem LTE.