Apple iPad Pro 12,9"

W skrócie:

Apple iPad Pro 12,9 to wydajny, godny polecania tablet z doskonałymi podzespołami i wyświetlaczem Retina.

Zalety:

  • Wyświetlacz Retina
  • Mocne podzespoły
  • Świetne aparaty

Wady:

  • Cena

Apple iPad Pro 12,9" to tablet, który ma uniwersalne zastosowanie - może posłużyć zarówno do nauki, jak i rozrywki. Jakie są jego zalety?

Apple iPad Pro 12,9" z wyświetlaczem Retina pokazuje doskonałej jakości obraz o rozdzielczości 2732 x 2048 pikseli, a podsystem Multi-Touch umożliwia jego bardzo wygodną obsługę. Pod wyświetlaczem znajduje się wydajny, dwurdzeniowy procesor Apple A9X 2,26 GHz, korzystający z 4 GB pamięci RAM, dzięki czemu zainstalowany na nim system operacyjny iOS, a także gry i programy działają niezwykle płynnie. W zależności od wybranego wariantu, ilość miejsca na dane może wynosić 64, 256 lub 512 GB.

Z mającą 6,9 mm grubości obudową unibody zintegrowane zostały kamera iSight z 8-megapikselową matrycą (jakośc nagrywania wideo to 720p HD), kamera FaceTime HD, a także cztery głośniki hi-fi - po jednym w każdym okrągłym rogu tabletu. Warto zaznaczyć, że Apple iPad Pro 12,9" automatycznie dostosowuje rozkład przestrzenny wysokich częstotliwości do orientacji, w jakiej jest trzymany. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest godny polecenia, jednak minusem może okazać się zaporowa dla wielu osób cena tego urządzenia - ponad 4 tysiące złotych.


Zobacz również
Laptop dla czołgisty
GE63VR 7RE RAIDER - stworzony do gier