Bang And Olufsen PLAY A1

W skrócie:

Bang And Olufsen PLAY A1 to niewielkie rozmiary, ale potężne możliwości.

Zalety:

  • Kompaktowy
  • Doskonała jakość dźwięku
  • Dźwięk 360°

Wady:

  • Cena
  • Trudny dostęp do klawiszy na spodzie

B&O PLAY A1 to niewielki głośnik, który potrafi niesamowicie zaskoczyć. Przeczytaj i dowiedz się, czym!

Bang And Olufsen PLAY A1 - czyli B&O PLAY A1 - to głośnik Bluetooth od renomowanego producenta sprzętu elektronicznego, zaprojektowany przez wielokrotnie nagradzaną projektantkę Cecilie Manz. Przeznaczony do użycia w podróży, wygodnie mieści się w dłoni - a jego litowo-jonowy akumulator 2200 mAh umożliwia teoretycznie pracę przez pełne 24 godziny. W praktyce jest to również możliwe, jeśli nie szalejemy z głośnością. Przy częstym słuchaniu na dużej, głośnik B&O działa ok. 6-8 godzin. A jak gra? Mimo swoich niewielkich gabarytów jakość dźwięku jest po prostu świetna, w dodatku jest on przestrzenny. Model ten oferuje pełny zakres głębokich basów, schodzących nawet do 40 Hz!

Głośnik B&O PLAY A1 ma konstrukcję odporną na kurz i zachlapanie, a jego powierzchnia jest całkowicie gładka i wystarczająco mocna, aby poradzić sobie z uderzeniami i zarysowaniami podczas codziennego użytkowania. Posiada przymocowany do obudowy pasek z miękkiej skóry, co pozwala na zawieszenie go w dowolnym miejscu. Beoplay A1 posiada wbudowaną funkcję zestawu głośnomówiącego do rozmów telefonicznych, a opatentowana konstrukcja na spodzie głośnika umożliwia, by czuły mikrofon jednolicie zbierał mowę w obszarze 360 stopni. Naciśnięcie okrągłego przycisku połączenia na boku głośnika umożliwia podłączenie głośnika do ostatnio używanego urządzenia i natychmiastowe odtwarzanie ostatniego otworu, który słyszał. Idąc dalej, przycisk połączenia otrzyma aktualizacje pozwalające dodać więcej funkcjonalności głośnikowi. Jednak tu pewien minus - klawisze u dołu obudowy są ukryte pod gumowanym tworzywem, więc wciskanie nie tylko musi być mocne, ale również odbywa się nieco na wyczucie.

Głośnik B&O PLAY A1 dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Mimo wysokiej ceny jest rozsądną inwestycją dla każdego, kto ceni sobie mobilność oraz wysoką jakość dźwięku.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących