Beats PowerBeats 3

Zalety:

  • dobra jakość dźwięku
  • lekkie i ergonomiczne
  • długi czas pracy na jednym ładowaniu
  • możliwość prowadzenia rozmów

Wady:

  • mikrofon jest wrażliwy na silny wiatr
  • wysoka cena

Beats PowerBeats 3 to sportowe słuchawki z wyższej półki cenowej. A czy są wart wymaganych pieniędzy?

Beats PowerBeats 3 to słuchawki bezprzewodowe dla osób aktywnych. Zostały zaprojektowane w sposób ergonomiczny, a praktyczne, zabezpieczające pałąki zauszne dają pełen komfort i stabilność podczas ćwiczeń. Wraz ze słuchawkami otrzymuje się wkładki w czterech rozmiarach, dzięki czemu można dopasować je w jeszcze lepszy sposób do ucha. Założona na kabel złączka umożliwia wygodne regulowanie jego długości, co dodatkowo podnosi wygodę. ich użytkowania. Na kablu znajduje się pilot sterowania oraz mikrofon, dzięki któremu można prowadzić rozmowy telefoniczne. W normalnych sytuacjach sprawuje się on świetnie, jednak jeśli rozmawiamy przy silnym wietrze, komunikacja może być zakłócona. Słuchawki PowerBeats 3 są wodoodporne, dzięki czemu nie groźny im pot, ani deszcz. Można używać ich przez ponad 10 godzin bez konieczności ładowania, a 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje godzinę odtwarzania. Pełne to ok. 2 godzin.

Słuchawki sportowe Beats PowerBeats 3 cechuje dobra jakość dźwięku. Zastosowane w ich przetworniki tworzą szeroką scenę, na której wyraźnie słychać zarówno basy, jak i wysokie tony. Niestety, maksymalna głośność może nie być satysfakcjonująca dla wielu użytkowników - jest po prostu za cicha, a ponieważ izolacja dźwięków od otoczenia jest taka sobie, w miejscach, gdzie mamy duży hałas przyjemność ze słuchania jest znacznie ograniczona. Zasięg 10 metrów zapewnia transmiter Bluetooth 4. Zastosowany w słuchawkach chip W1 ułatwia parowanie, zwłaszcza ze sprzętem Apple.

Podsumowując: Beats PowerBeats 3 to słuchawki dobre, ale ich cena może skutecznie odstraszać. Jeśli jednak ma się budżet pozwalający na ich zakup, nie powinno się żałować tej inwestycji.