Beats PowerBeats 4

PowerBeats 4 to idealny wybór dla przeciwników słuchawek typu True Wireless, a jednocześnie posiadaczy sprzętu od Apple. Jeżeli biegasz z iPhone'm lub Apple Watch to PowerBeats 4 powinny być naturalnym wyborem.

Beats PowerBeats 4 to czwarta już generacja bezprzewodowych słuchawek sportowych produkowanych przez Beats. Najnowszy model został wprowadzony do sprzedaży w 2020 roku i posiada już port Lightning zamiast microUSB. Oznacza to, że słuchawki naładujemy przewodem dołączonym do zestawu z naszym smartfonem iPhone.

Apple PowerBeats 4

Apple PowerBeats 4

O świetną integrację z wszelkimi urządzeniami od Apple zadba chip H1, który umożliwia szybkie parowanie oraz pozwala zoptymalizować zużycie energii. Dzięki nowoczesnemu koprocesorowi słuchawki Powerbeats 4 będziemy ładować co około 15 godzin użytkowania. Zapomniałeś naładować słuchawki przed treningiem? Z technologią szybkiego ładowania Fast Fuel wystarczy 15 minut ładowania, aby móc cieszyć się ulubioną muzyką podczas aktywności fizycznej.

Słuchawki posiadają wbudowany pilot, który pozwala na sterowanie multimediami oraz porozumiewanie się z asystentem głosowym Siri. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby słuchawki Beats Powerbeats 4 połączyć z zegarkiem Apple Watch i zostawić smartfon w domu.

Beats PowerBeats 4 mają wzmocnioną konstrukcję z pałąkami zausznymi. Słuchawki są odporne na działanie potu i wody, a o brak zbędnych opóźnień dba Bluetooth Class 1.