Becker Ready 50

Becker Ready 50 to świetna nawigacja, która analizując dane o natężeniu ruchu, korkach, podpowie Ci nie tylko jak optymalnie dojechać do wytyczonego celu, ale również gdzie znajdziesz najbliższy parking. Świetna mapa i dopracowany interfejs sprawiają że używanie tej nawigacji to czysta przyjemność.

Obudowa

Becker Ready 50 oferuje szeroki zakres funkcji oraz duży, pięciocalowy ekran, który zwiększa widoczność i wygodę obsługi. Obudowa została zrobiona z bardzo dobrych jakościowo materiałów, przyjemnie leży w ręku i ładnie prezentuje się w samochodzie. Producent na wzór TomToma umieścił port oraz czytnik kart pamięci na spodzie testowanego urządzenia, dzięki takiemu zabiegowi kable nam się nie plączą obok kierownicy ani też nie przeszkadzają pasażerowi. Tuż pod ekranem umieszczono czerwony przycisk służący do cofania wcześniej wykonanych czynności (Becker EasyBack).

Omijamy korki

Becker Ready 50 wyposażona jest w system TMC, który w trakcie porannego dojazdu do pracy lub weekendowego wyjazdu poza miasto może okazać się niezastąpiony. HQ TMC został stworzony wspólnie z niemiecką firmą telematyczną Avanteq. Składają się na niego odbiornik FM o dużym zasięgu, elastyczna antena oraz technologia Supertune, która analizuje rozmieszczenie i odległości pomiędzy nadajnikami i na podstawie zebranych danych łączy się z tymi, które gwarantują najlepszy odbiór. Dzięki temu urządzenie ma stale maksymalny zasięg i otrzymuje aktualne informacje TMC w czasie rzeczywistym. Asystent objazdu to wręcz genialna funkcja i właściwość zainstalowanej mapy, pozwala nam na zmianę trasy na trasę alternatywną która może być dłuższa od założonej o kilka kilometrów ale ... urządzenia zbiera informację z TMC w czasie rzeczywistym i dzięki temu zmienia nam trasę aby uniknąć stania w korkach bądź w zdarzeniach losowych na naszej trasie przejazdu.

Mapa

Becker Ready 50 oferuje szczegółowe mapy aż 44-ry krajów Europy. Aktualizacje do zainstalowanej mapy Navteq maps pojawiają się kilka razy do roku . Mapa jest bardzo rozbudowana, ale nie przytłacza kierowcy masą niepotrzebnych komunikatów. Nawigacja została wyposażona w kolejną przydatną funkcję, która wyświetla realistyczne widoki na przejeżdżanej drodze czy skrzyżowaniu. Jest to bardzo przydatna funkcja dzięki, której się trudno zgubić.

Becker Ready 50

Becker Ready 50

Szybkość pracy

Becker Ready 50 wyposażony jest w czytnik kart micro SD HC i 4 GB wbudowanej 4 GB pamięci flash. Trasy są obliczane szybko co obrazują przeprowadzone testy.

Becker Ready 50

Becker Ready 50

Wnioski

Prowadzenie auta z Becker Ready 50 to czysta przyjemność. Dobry ekran i funkcjonalna mapa, sprawiają że nie zgubisz się nawet na najbardziej skomplikowanych skrzyżowaniach. System TMC HQ działa sprawnie a połączenie z satelitami jest szybkie i pewne.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: