Beko ErgoCleanPro VRT84225VB

Jest to najwyższa wersja odkurzacza z linii ErgoClean. Wbudowany akumulator zapewnia pracę do 45 minut. Urządzenie ma nowoczesny silnik bezszczotkowy BLDC i maksymalną moc ssącą 100AW. Producent zapewnia, że ma on większą żywotność niż standardowy silnik szczotkowy. Obsługę odkurzacza usprawnia wyświetlacz LED, który dostarcza użytkownikowi informacji takich, jak stan naładowania akumulatora i pozostały czas pracy czy też zablokowanie urządzenia przez ciało obce. Dodatkowo, przy pomocy panelu sterowania wybierzemy jeden z 3 trybów mocy ssącej.

W zestawie znajdziemy przede wszystkim zdejmowaną przystawkę do mopowania i wałek z krótkim włosiem. Dodatkowo, producent zadbał o turboszczotkę PET, idealną do skutecznego usuwania sierści zwierząt z powierzchni mebli czy z tapicerki samochodowej. Zaletą tego modelu jest też elektroszczotka, którą uzupełniono o bardzo przydatne podczas sprzątania podświetlenie LED.

Zobacz również:

Zestaw zawiera też ssawkę szczelinową oraz miękką szczotkę do kurzu, które sprawdzą się podczas sprzątania różnych zakamarków, mebli i dekoracji. Wszystkie końcówki mogą być estetycznie przechowywane w montowanej na ścianie bazie ładującej. Jednak najciekawszym atutem tego modelu jest łamana noga ActiFlex, która umożliwia łatwe sprzątanie pod niskimi meblami bez konieczności schylania się.

Prosta i intuicyjna ma być też konserwacja samego odkurzacza. Obrotowy wałek elektroszczotki wystarczy w łatwy sposób zdemontować, by usunąć z niego np. zaplątane włosy czy nitki. Jeszcze bardziej wygodne i higieniczne jest opróżnianie zbiornika na kurz TrayClean – wystarczy bowiem nacisnąć jeden przycisk, nie trzeba demontować całego pojemnika.

Odkurzacz Beko ErgoCleanPro VRT84225VB kupisz pod tym linkiem.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: