Beko PowerClean VRT94929VI

Beko PowerClean to solidny odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy ssącej, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Odkurzacz Beko PowerClean VRT94929VI jest dostępny w sklepie RTV Euro AGD w atrakcyjnej cenie za 1 049 zł - KLIKNIJ I KUP NAJTANIEJ.

Odkurzacz pionowy Beko PowerClean został wyposażony w bezszczotkowy silnik BLDC (450 W), który zapewnia wysoką moc ssania. Na jednym naładowaniu akumulatora umożliwia nieprzerwaną pracę przez 45 minut (w trybie Eco). Akumulator jest wyjmowany, więc z łatwością będziemy mogli go wymienić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zobacz również:

Czyszczenie podłóg oraz dywanów jest możliwe za pomocą specjalnej elektroszczotki (napędzana dodatkowym silniczkiem, który zwiększa prędkość obrotów). Co istotne, posiada ona dodatkowe oświetlenie LED, które ułatwia sprzątanie powierzchni w zaciemnionych miejscach, np. pod szafkami.

Za pomocą Beko PowerClean wyczyścimy nie tylko podłogi, ale również różnego rodzaju meble, jak np. sofy czy fotele oraz z łatwością zabierzemy urządzenie do garażu, aby odkurzyć wnętrze samochodu. Wystarczy odpiąć rurę, dopasować odpowiednią końcówkę do modułu ręcznego i rozpocząć sprzątanie. W zestawie znajdziemy standardową ssawkę szczelinową, szczotkę do kurzu, mini turboszczotkę, elastyczny łącznik do szczotek oraz dodatkowy wałek do podłóg twardych. Dużym udogodnieniem jest to, że większość akcesoriów możemy przymocować do stacji ładującej - w ten sposób nie musimy chować ich w szafkach czy szufladach, ani martwić się, że gdzieś się pogubią.

Odkurzacz został wyposażony w duży pojemnik na zanieczyszczenia (0,9 l), który opróżnia się za pomocą jednego kliknięcia, bez kontaktu z kurzem. Wystarczy otworzyć pojemnik bezpośrednio nad koszem na śmieci i wysypać brud.

To co wyróżnia urządzenie, to składana rura, dzięki której sprzątanie jest jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze. To szczególnie przydatne jeśli chcemy sprzątnąć pod szafką czy łóżkiem bez konieczności schylania się.

Jeśli interesuje Was zakup, warto zajrzeć do sklepu RTV Euro AGD, gdzie kupicie urządzenie w promocyjnej cenie - przejdź do sklepu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: