Bitrix24

Fot.: Bitrix24

Bitrix24 zdecydowanie wyróżnia się na tle innych propozycji dla firm.

Bitrix24 to kompleksowe rozwiązanie dla firm szukających wygodnego, elastycznego i skalowalnego systemu do zarządzania relacjami z klientami. Właściwie nie jest to sam system CRM, ale cały pakiet narzędzi, wśród których jest on jednym z elementów. Zwraca uwagę sama forma jego przygotowania - prezentuje się niczym portal społecznościowy, a więc mamy tu możliwość zobaczenia aktualności, przypisywania zadań do pracowników, obserwowania postępu ich wykonywania, planowanie działań itp. Wygodną obsługę wielu elementów gwarantuje metoda "przeciągnij i upuść". Nie brak oczywiście rozbudowanej bazy klientów - do każdego można przypisać wszelkie powiązane z nim informacje, zaczynając od danych teleadresowych, kończąc na ostatnim kontakcie oraz omawianych tematach.

Dla menadżerów i osób decyzyjnych Bitrix24 oferuje możliwość zarządzania całą załogą - od przypisywania do konkretnych zadań zaczynając, na ustalaniu spotkań kończąc - oraz podgląd wszystkich trwających procesów. Pracę każdego działu firmy ułatwia dwukierunkowa synchronizacja z pocztą Outlook i kalendarzem Google. Oprócz tego mamy tu trzy rodzaje wbudowanych kalendarzy, co pozwala na wygodne planowanie zadań indywidualnych i grupowych oraz ogólnych. Jeśli chodzi o same kontakty z klientami, cechą wyróżniającą CRM Bitrix24 jest także zintegrowany moduł telefonii VOiP. Podobnie jak w innych modułach, także tutaj pojawia się wszystko, czego tylko można potrzebować - od rejestrowania połączeń po analitykę i nagrywanie rozmów.

Zobacz również:

  • Bitrix24 - CRM pozwalający na tworzenie własnych stron i sklepów online
  • Najlepsze oprogramowanie dla małych firm i freelancerów
  • CRM z własnym dyskiem sieciowym - oto Bitrix24

Wypada jeszcze dodać, że z systemu można korzystać zarówno z komputerów stacjonarnych, jak i urządzeń mobilnych. Dzięki temu Bitrix24 służy zarówno w biurze, jak i pracownikom zdalnym. O wszystkich jego możliwościach można przekonać się za darmo - do czego gorąco zachęcamy.

Serwis dostarczany przez Bitrix24, Ltd. z siedzibą na Cyprze.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: