Blaupunkt BP 2.5 FHD

BP 2.5 FHD to najnowsze urządzenie z oferty marki Blaupunkt. Wideorejestrator wyróżnia się estetyczną konstrukcją i nietypową metodą montażu.

W Blaupunkt BP 2.5 FHD zamiast przyssawki zastosowana została dwustronna taśma 3M. Według zapewnień producenta, rozwiązanie takie ma rozszerzyć pole widzenia kierowcy względem konkurencyjnych rozwiązań. Kamera zapisuje obraz Full HD w formacie MOV (H.265) pracując przy tym w trybie HDR. Zastosowany szerokokątny obiektyw rejestruje obraz w zakresie 170 stopni. Nie zabrakło również czujnika przeciążenia zachowującego dane w razie wypadku. Zastosowany czujnik ruchu automatycznie aktywuje nagrywanie. Sensory można wykorzystać w trybie monitoringu parkingowego. Dzięki niemu kamera automatycznie włączy się gdy w czasie postoju odnotuje nietypowe drgania. Materiały mogą być wyświetlane na wbudowanym wyświetlaczu LCD o przekątnej 2 cali.

Model BP 2.5 FHD posiada wbudowany mikrofon i głośnik, jak także złącze HDMI do wyświetlania obrazu na ekranach zewnętrznych. Wszelkie dane mogą być rejestrowane na karcie pamięci microSD o maksymalnej pojemności 65GB.

Zobacz również:

  • Robot sprzątający od legendarnej marki w ofercie Lidla - hit czy badziew?

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: