Bluedio F2

Bluedio F2 to przedstawiciel wciąż niewielkiej rodziny słuchawek bezprzewodowych wokółusznych. Nieco egzotyczny producent zdobył już uznanie jako dostawca modeli o bardzo atrakcyjnym stosunku ceny do możliwości.

Dość potężna konstrukcja zamknięta Bluedio F2 kryje 57 mm przetworniki. Zaskakiwać może niska impedancja na poziomie 16 Ohm, pozwalająca na stosowanie nawet dość słabych energetycznie źródeł podczas pracy na kablu. Zastosowane w słuchawkach złącze to USB Typ-C przeznaczone do ładowania sprzętu oraz analogowej transmisji dźwięku. Wbudowane akumulatory pozwalają na rozsądny czas odsłuchu na poziomie 16 godzin. Zasięg transmisji Bluetooth w standardzie 4.2 wynosi 10 m w zasięgu linii wzroku. Zestaw obejmuje utwardzone etui pozwalające na bezpieczne przenoszenie zestawu.

Dzięki zastosowaniu technologii VFT, model Bluedio F2 wyróżnia się basowym brzmieniem, trafiającym w gusta większości użytkowników.Bluedio F2 dysponują również aktywną redukcją dźwięków z otoczenia co jest niemal niespotykanym rozwiązaniem w tej klasie cenowej. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych.

Aktualne ceny w sklepach