Boomerang Parental Control

Aplikacja na androida z wieloma istotnymi i przydatnymi funkcjami kontroli rodzicielskiej.

Boomerang Parental Control to aplikacja, która pozwala sprawować pełną kontrolę nad tym, jakie treści czyta lub ogląda twoje dziecko podczas używania smartfona czy tabletu. Umożliwia włączenie ograniczeń wiekowych i ustawienie dziennych limitów czasowych na urządzeniach, z których korzystają najmłodsi.

Lista funkcji obejmuje także dostęp do historii przeglądania i szczegółowej listy zainstalowanych aplikacji na telefonie dziecka, filtrowanie nieodpowiednich treści, blokadę rejestru kontaktów oraz nieznanych połączeń, a także możliwość wysyłania powiadomień, kiedy wykryte zostaną niewłaściwe treści na telefonie dziecka. Nie zabrakło również funkcji śledzenia lokalizacji - za pośrednictwem urządzenia mobilnego rodzic może otrzymywać powiadomienia i aktualizacje dotyczące miejsca pobytu dziecka.

Boomerang Parental Control

Aby kontrolować wybrane urządzenie należy użyć jednego z nadrzędnych adresów mailowych. Nie musisz tworzyć nowego konta e-mail dla swojego dziecka, aby monitorować jego działania.

Aplikację Boomerang można pobrać ze sklepu Google Play na androida. Możliwe jest skorzystanie z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego, po tym czasie można zdecydować się na zakup pełnoprawnej licencji - na jedno urządzenie za 15,99 dolarów rocznie lub pakiet rodzinny z opłatą 30,99 dolarów rocznie.