Bosch Unlimited 7 BCS712XXL

Bosch Unlimited 7 BCS712XXL jest swoistym odpowiednikiem tradycyjnego odkurzacza w nowoczesnej odsłonie.

Konstrukcja odkurzacza, jak i wyposażenie jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania wobec urządzeń sprzątających. Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush podoła wielu rodzajom zabrudzeń, a w tym kurzu, bakterii – jak podkreśla producent, skuteczność odkurzacza jest określana na poziomie 99,9%. Niestety częstym problemem w trakcie sprzątania, bywają bardziej wymagające powierzchnie. Wąskie kąty, trudne dotarcie do szczelin – sprostać temu mogą różnorodne ssawki dołączone do zestawu. Nawet gdy mowa o zamiataniu zanieczyszczeń osiadających na tapicerkach oraz tkaninach. Warto dodać, że dużym ułatwieniem jest zastosowanie rury zginającej się o 90 stopni. Umożliwia to sprzątanie bez konieczności schylania i odsuwania mebli.

Praca odkurzacza jest możliwa w 3 trybach – turbo, eco oraz automatycznym. Jak sama nazwa wskazuje, odkurzacz samoczynnie dostosowuje moc ssania na podstawie analizy podłoża. Wydajne sprzątanie umożliwia silnik TurboSpin, objęty 10-letnią gwarancją producenta. W urządzeniu zastosowano wymienny akumulator Power For All Alliance – pasujący do wielu typów urządzeń marki Bosch. Pozwala na 40-minutową pracę w trybie Eco oraz 10-minutową przy wykorzystaniu najsilniejszej mocy ssania. Umożliwia to kompleksowe oczyszczenie wskazanych powierzchni dla przeciętnego metrażu. Aby wydłużyć czas funkcjonowania, można zastosować dodatkowy akumulator.

Zobacz również:

Bosch zadbał nie tylko o skuteczność, ale również filtrację. W modelu Unlimited 7 BCS712XXL umieszczono filtr typu Cartridge z membraną Pure Air. Jak podaje producent, skuteczność wynosi 99,9%. Zanieczyszczenia trafiają do naczynia o pojemności 0,3 l z filtrem RotationClean. Nie ma potrzeby dodatkowego mycia filtra, ponieważ oczyszcza się samoczynnie.

Reasumując, jeśli szukasz funkcjonalnego, skutecznego odkurzacza pionowego, a w dodatku cenisz minimalistyczny wygląd - warto rozważyć zakup Bosch Unlimited 7 BCS712XXL.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: