Brother ADS-3600W

Zalety:

  • obsługa większych rozmiarów
  • skanowanie dwustronne
  • wykrywanie zacięć
  • zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu
  • funkcje ochronne

ADS-3600W to skaner stacjonarny marki Brother. Powstał z myślą o maksymalnej wydajności i wygodzie użytkowników.

ADS-3600W - budowa i możliwości

Brother ADS-3600W to skaner biurowy, który może obsłużyć duże formaty dokumentów. Wyposażono go w automatyczny podajnik na 50 arkuszy papieru. Obsługuje papier zwykły, cienki, gruby, z recyklingu, wizytówki, a także karty plastikowe (tłoczone do 1,4 mm). Znajdziemy w nim bardzo przydatną funkcję ultradźwiękowego wykrywania pobrania dwóch lub więcej stron jednocześnie. Dzięki zaawansowanemu systemowi rolek prowadzących, urządzenie łatwo wykrywa zacięcia lub braki w podajniku papieru. Kolejną zaletą ADS-3600W jest skanowanie dwustronne, które znacznie przyśpiesza pracę. Warto dodać, że szybkość skanowania kolorowych stron A4 to 50 str./min. Interpolowana rozdzielczość wynosi 1200 x 1200 dpi. Wszystkie ustawienia skanowania łatwo wprowadzić dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 9,3 cm.

ADS-3600W - cechy i funkcje

Ponieważ Brother ADS-3600W stawia na wygodę, znajdziemy tu zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu, a także sterowniki TWAIN, WIA, ISIS, ICA i SANE. Skaner korzysta z sieci bezprzewodowej, a bezpieczeństwo - ważne również w kontekście RODO - zapewniają mu protokoły SMTP-AUTH, SSL/TLS (HTTPS, SMTP), SNMP v3 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Kerberos, IPsec. Dodatkowo urządzenie oferuje narzędzie Secure Function Lock - pozwala ono skonfigurować hasło dla wybranych użytkowników w celu przyznania im uprawnień do określonych funkcji urządzenia. Czytnik NFC na panelu sterowania umożliwia uwierzytelnianie kartą oraz skanowanie do urządzeń mobilnych z systemem Android. Skany wykonane przez Brother ADS-3600W można wysłać do pliku, obrazu, OCR, na serwer FTP, do SharePoint lub załączyć w poczcie e-mail. Dołączone oprogramowanie składają się aplikacje ABBYY FineReader Professional, ABBYY PDF Transformer+ oraz Nuance PaperPort.

Podsumowując: wszystkie te zalety i możliwości sprawiają, że nie sposób nie polecić Brother ADS-3600W każdej firmie, w której konieczne jest nie tylko skanowanie dokumentów, ale i łatwe ich przetwarzanie przy zachowaniu pełnej poufności zawartych na nich danych. Dodatkowo na plus należy policzyć 3-letnią gwarancję.

Brother ADS-3600W kupisz w w sklepach: Vobis, ShopIt, Grestia, B365, Starcom, Centrum Druku, Morele, Komputronik, Media Expert, X-Kom, RTVEuroAGD i OleOle.