Brother DCP-L3550CDW

Idealne urządzenie do najmniejszych biur domowych, a także dla użytkowników oczekujących pełnego zestawu funkcji w dobrej cenie i w przystępnym wydaniu.

Zalety:

  • Niska cena
  • Małe gabaryty
  • Moduł ADF
  • Intuicyjna obsługa

Wady:

  • Powolna praca

Maszyna wyceniona na około 1400 zł pracuje w technologii LED tworząc wydruki w rozdzielczości 600 × 600 dpi. Niewielka konstrukcja waży zaledwie 23 kg. Zapewnia przy tym dostęp do kasety na 250 arkuszy papieru, odbiornika na 150 kartek i podajnika ręcznego do pojedynczych arkuszy. Sprzęt wyposażono w moduł ADF, ale wyłącznie z opcją skanowania jednostronnego. Jego pojemność wynosi 50 arkuszy. Producent nie przewidział możliwości rozbudowy żadnego z podajników. Specyfikacja nie obejmuje również modułu faksu i gniazda USB do drukowania bezpośrednio z przenośnych nośników. Zastosowany skaner pracuje w wysokiej rozdzielczości – 1200 × 2400 dpi. Wśród udogodnień odnajdziemy natomiast moduł komunikacji wi-fi, sensowny zestaw zabezpieczeń oraz kolorowy, dotykowy panel z wzorowo opracowanym interfejsem.

Wydajność pracy nie zachwyca – zawodzi zarówno niewielki moduł pamięci RAM (512 MB), jak i same mechanizmy drukujące – chociaż trzeba przyznać, że działają niezwykle cicho. Przeciętnie prezentują się również wydruki kolorowe, a koszt pojedynczego to ok. 72 gr za stronę. Producent zasługuje na pochwałę za dostępność 3-letniej gwarancji.

Zobacz również:

  • Recenzja: Brother ADS-4900W [RECENZJA]


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: