Brother InkBenefit Plus MFC-T910DW

Brother InkBenefit Plus MFC-T910DW to najlepsza, pod względem wyposażenia, drukarka w zestawieniu drukarek z systemem stałego zasilania atramentem.

Brother MFC-T910DW‎

W skrócie:

Test drukarki atramentowej Brother InkBenefit Plus MFC-T910DW‎ z systemem stałego zasilania atramentem.

Zalety:

  • Bogate wyposażenie
  • Sprawny mechanizm drukujący

Wady:

  • Przeciętna wydajność energetyczna
  • Przeciętna szybkość druku

Urządzenie wielofunkcyjne Brothera sprawdzi się w zadaniach domowych i podczas pracy w niewielkim biurze. Istotnym wyróżnikiem modelu jest skaner z podajnikiem ADF. Pozwala na szybkie kopiowanie lub skanowanie nawet 20-stronicowych dokumentów. Ponadto urządzenie ma wbudowany moduł FAX. Listę udogodnień uzupełnia port komunikacji LAN oraz dostęp do sieci bezprzewodowej.

Instalacja urządzenia bazuje na najbardziej intuicyjnych rozwiązaniach, jakie można znaleźć w sprzęcie drukującym. Dedykowane oprogramowanie błyskawicznie wykrywa parametry sieci, a następnie przekazuje je do wskazanej drukarki. Cały proces konfiguracji bezprzewodowej trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Zobacz również:

  • Pojedynek drukarek: Epson EcoTank L3251 vs Canon Pixma G3470
  • Jaką drukarkę z systemem stałego zasilania atramentem kupić? [RANKING 2023]

Dalsza obsługa urządzenia odbywa się z poziomu wyświetlacza graficznego. Prezentowane komunikaty są dostępne w języku polskim, ułatwiając nawigację po menu. Kolejnym atutem sprzętu jest wbudowana kaseta na papier mieszcząca do 150 arkuszy papieru.

Mechanizm drukujący działa bardzo sprawnie, czyniąc MFC-T910DW jednym z najszybszych modeli na rynku. Jeśli chodzi o oszczędności, zarówno pod kątem kosztów tuszu jak i poboru energii, drukarka plasuje się w połowie stawki.

Kompatybilny tusz czarny o wydajności 6500 stron można kupić za ok. 30 zł. Zasobniki kolorowe są sprzedawane po ok. 25 zł. Koszt wydruku 100 stron wynosi 1,94 zł.

Użytkownicy, którzy zdecydują się zarejestrować urządzenie na stronie producenta, mogą liczyć na rozszerzenie gwarancji do 36 miesięcy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: