Brother MFC-9340CDW

Zalety:

  • Wyposażenie
  • Obsługa

Wady:

  • Mała wydajność tonerów
  • Brak opcjonalnych pojemników na papier

Brother MFC-9340CDW nie jest w stanie konkurować pod względem szybkości pracy z najlepszymi urządzeniami uczestniczącymi w teście.

Jest jednak od nich tańsza a przy tym dobrze wyposażona. Obudowa ma nowoczesną stylistykę, która wyróżnia Brothera. Wbudowany duży dotykowy ekran i graficzne menu sprawiają, że obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Interfejs programowy jest rozbudowany i pozwala na zaawansowane zarządzanie pracą urządzenia, ale też np. na skanowanie dokumentów do pliku, folderu sieciowego, bezpośrednio na pocztę email, dysk zewnętrzny.

Brother MFC-9340CDW ma moduł druku dwustronnego, automatyczny podajnik dokumentów na 35 kartek, gniazdo USB Host i adapter Wi-Fi. Drukarka pracuje bardzo cicho, a w trybie czuwania praktycznie nie wydaje z siebie żadnego dźwięku.

Podajnik na papier mieści 250 arkuszy i niestety nie można go rozbudowywać. Po podniesieniu górnej pokrywy obudowy użytkownik ma łatwy dostęp do kaset z tonerem.. Niestety nie mają one zbyt dużej wydajności (czarny 2500 stron, kolorowe po 1400 stron) a to przekłada się na wyższe koszty drukowania.