Brother MFC-L8650CDW

Brother MFC-L8650CDW oferuje funkcje: drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania.

W skrócie:

Brother MFC-L8650CDW ma w mechanizm drukujący, który może pracować z maksymalną szybkością 28 str./min i rozdzielczością 2400 x 600 dpi (rzeczywista 600 x 600 dpi).

Zalety:

  • Szybkość pracy
  • Moduł Wi-Fi
  • Dodatkowe możliwości

Kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD o przekątnej 9,3 cm ułatwia obsługę urządzenia (ma spolszczony interfejs programowy).

Podajnik dokumentów do kopiowania mieści 35 arkuszy, główna szuflada na papier – 250 arkuszy, ręczny podajnik – 50 arkuszy. Takie wyposażenie idealnie wpisuje się w potrzeby małej firmy. Drukarkę można podłączyć do firmowej sieci, lub Wi-Fi.

Zobacz również:

  • Recenzja: Brother ADS-4900W [RECENZJA]
  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
  • Najlepsze drukarki laserowe do domu i małego biura 2023. Przegląd najciekawszych modeli

Wymiana kaset z tonerem nie sprawia żadnych problemów. Wystarczy odchylić przednie drzwiczki i wysunąć tackę z zespołem tonerów. Do drukarki pasują kasety tonerami kolorowymi o wydajności do 3500 stron i czarny o wydajności 5000 stron (przy 5% pokryciu).

Wyniki testów potwierdzają że drukarka jest szybka, aczkolwiek wydruki kolorowe przygotowuje wolniej niż monochromatyczne. Na wydrukowanie 50 stronicowego dokumentu w kolorze potrzebowała 170 sekund, w trybie monochromatycznym – 120 sekund. Drukowanie dwustronicowego dokumentu 50 stronicowego zajęło jej 215 sekund.

Jedynym mankamentem urządzenia jest to, że nie można go rozbudować o kolejny podajnik papieru. Poza tym to jedno z najlepszych urządzeń w swojej klasie cenowej, zarówno pod względem możliwości, szybkości drukowania i kopiowania oraz kosztów drukowania.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: