Brother MFC L9550CDW

W skrócie:

Brother MFC L9550CDW Zwycięzca naszego testu

Zalety:

  • Dodatkowe możliwość
  • Szybkość drukowania
  • Prosta obsługa
  • Wyposażenie

Brother MFC L9550CDW pozbawiony jest klasycznego panelu sterującego z przyciskami. W niczym nie przypomina kanciastego i nijakiego urządzenia biurowego. Nowoczesna stylistyka (zaokrąglone brzegi obudowy) i sterowanie za pomocą dużego kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 4,85 cali idealnie pasują do nowoczesnego biura.

Sterowanie urządzeniem za pomocą dotykowego ekranu okazuje się przyjazne i intuicyjne. Graficzny interfejs z dużymi kolorowymi ikonkami i czytelne podpisy ułatwiają znalezienie potrzebnej funkcji. Wygodny dostęp do dodatkowych możliwości z poziomu ekranu, jak np. opcji bezpiecznego drukowania to spora zaleta. Widać, że Brother włożył sporo pracy w to, żeby urządzenie spełniało potrzeby nowoczesnej firmy, które coraz częściej zamiast papieru używają elektronicznego obiegu dokumentów.

L9550CDW wyposażona jest w komplet interfejsów przewodowych (LAN, USB) i bezprzewodowych (Wi-Fi). Dzięki technologii NFC można szybko sparować drukarkę z przenośnymi urządzeniami wyposażonymi w ten moduł.

Zobacz również:

  • Jaka maszyna do szycia w domu? [RANKING 2022]
  • Smartfony z elastycznym ekranem. Co czeka nas w 2022 roku? [28.05.2022]

Mechanizm drukujący Brothera MFC L9550CDW okazuje się jednym z najszybszych (30 str./min w kolorze i trybie monochromatycznym). 50 – stronicowy dokument drukował się przez 165 s w kolorze, a w trybie monochromatycznym w 106 s. Widać różnicę w szybkości wydruków kolorowych i monochromatycznych.