BullGuard Premium Protection

Zalety:

  • kompletny pakiet ochronny
  • zaawansowane funkcje dla graczy
  • gotowe profile dla wielu popularnych gier
  • wysoka skuteczność ochrony

Wady:

  • brak wersji polskiej

Premium Protection to propozycja od mniej popularnego w Polsce producenta oprogramowania antywirusowego. Jest jednak produktem, który powinien zainteresować "hardkorowych" graczy.

BullGuard Premium Protection to kompleksowy pakiet antywirusowy, który nie tylko zapewnia bezpieczeństwo przed szkodnikami z sieci, ale również oferuje funkcję Game Booster. Jej zadanie to optymalizacja wykorzystania zasobów maszyny w celu zapewnienia jak najlepszej wydajności gier - co pozwala na podniesienie ilości klatek na sekundę. Jest to bardzo rozbudowana funkcja, która pozwala m.in. na tworzenie i edytowanie profili. Oprócz tego umożliwia wybranie, które pliki mają być skanowane - można np. wybrać brak skanowania dla plików związanych z Twoją ulubioną grą online, dzięki czemu będą one szybciej pobierane, co z kolei przekłada się na płynność rozgrywki sieciowej. BullGuard ma kilka predefiniowanych profili dla popularnych tytułów, ale można dodawać do nich kolejne pozycje.

BullGuard Premium Protection sprawdza się nie tylko pod kątem gier, ale również jako systemowy skaner antywirusowy. Chroni m.in. przed kradzieżą tożsamości, daje narzędzia do kontroli rodzicielskiej oraz nadzoruje sieć domową. Może również przeskanować system operacyjny pod kątem wykrycia podatności, umożliwiających włamania bądź atak. Skuteczność działania ochronnego zawdzięcza zastosowaniu mechanizmu dynamicznego uczenia maszynowego. Czy są jakieś wady? Jedyną wadą może być brak polskiej wersji językowej interfejsu, jednak jeśli znasz angielski - nie będzie to problemem.

BullGuard Premium Protection kosztuje 89,99 euro (ok. 410 zł) za rok ochrony dla maksymalnie dziesięciu urządzeń. Można nabyć go na tej stronie.