CAMRY CR7722

Nowoczesny termowentylator z wyświetlaczem LCD, pilotem, programatorem i funkcją oscylacji.

Termowentylator marki CAMRY model CR7722 to nowoczesny grzejnik elektryczny posiadający grzałkę ceramiczną, dzięki której rozgrzewa się szybciej, jednocześnie wolniej oddając ciepło. Temperatura może być przez nas łatwo regulowana, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, a dzięki funkcji oscylacji pomieszczenie będzie nagrzewać się równomiernie.

Model CR7722 posiada również wyświetlacz LCD, wskazujący wybraną temperaturę w przedziale 10-49°C i funkcje , oraz pilot zdalnego sterowania. Zainstalowany programator czasowy umożliwia ustawienie czasu pracy od 1 do 8 godzin.

Zobacz również:

  • Ten termowentylator w Lidlu kupisz w dobrej cenie. Jest idealny, jeśli potrzebujesz dodatkowego źródła ciepła

Moc termowentylatora wynosi 1200-2200 W. Posiada on funkcję oscylacji poziomej w zakresie 70°, wyłącznik bezpieczeństwa, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz uchwyt do łatwego przenoszenia urządzenia.

CAMRY CR7722 waży dokładnie 4,3 kg, więc jest bardzo stabilny przy 74 cm wysokości i 21 cm szerokości. Zmieści się praktycznie w każdym mieszkaniu i z powodzeniem wpasuje do jego wystroju, wyglądem przypominając nowoczesny głośnik.