CRM Vision

CRM Vision to kompletny system CRM dla małych i średnich firm. Jakie są jego największe zalety?

CRM Vision to rozbudowane, a jednocześnie łatwe w obsłudze oprogramowanie, które zajmuje się każdym aspektem relacji z klientami. Uwagę zwraca przejrzysta nawigacja oraz szybkie wyszukiwanie informacji wg dowolnych kryteriów. CRM Vision wspiera cały proces sprzedaży: od momentu pozyskania klienta, poprzez utworzenie oferty, potwierdzenie zamówienia, wystawienie faktury a nawet wydanie towaru z magazynu. W zależności od potrzeb, każdy z tych kroków można dowolnie skonfigurować lub wyłączyć w sytuacji jeśli np. firma potrzebuje jedynie wystawiania faktur, bez generowania ofert i zamówień.

Szybką pracę zapewniają ergonomiczne ekrany prezentujące dane bez potrzeby dodatkowych kliknięć. Np. na ekranie kontrahenta otrzymuje się czytelnie: dane kontaktowe, dokumenty, historię działań i ustaleń, finansów itd. Funkcjonalność opiekunów kontaktów pozwala na określenie osób odpowiedzialnych za relacje, a zbiorowe wykonywanie akcji oszczędza czas przy porządkowaniu listy kontrahentów jak i przy codziennej pracy.

W CRM Vision każdy z użytkowników ma swój harmonogram zadań. Podczas planowania określa się m.in. termin realizacji, priorytet oraz cele. Harmonogram prezentowany jest w różnych widokach np. zadania zaległe, otrzymane, zlecone, plan na najbliższy tydzień. Gdy pracownicy na bieżąco informują o przebiegu realizacji zadania, osoba nadzorująca błyskawicznie dowiaduje się o rzeczywistym terminie realizacji, osiągniętych efektach lub ewentualnych problemach przy wykonaniu zadania.

CRM Vision jest również dostępny z dowolnego smartfona i tabletu. W czytelnym widoku dopasowanym do urządzenia mobilnego można wygodnie i szybko pracować poza biurem.

System umożliwia również intuicyjne zarządzanie realizowanymi projektami: utworzenie hierarchicznej struktury, kontrolowanie harmonogramu kolejnych etapów z wykorzystaniem popularnego diagramu Gantta, a nawet budżetowanie.

System CRM Vision można przetestować bezpłatnie przez miesiąc. Następnie dostępne są trzy pakiety do wyboru: Basic (26 zł/użytkownik na miesiąc), Optimum (39 zł/użytkownik na miesiąc) oraz Professional (49 zł/użytkownik na miesiąc).

Wyróżnikiem jest:

  • bezpłatna usługa przenoszenia danych do systemu CRM Vision, co umożliwia błyskawiczny start rzeczywistej pracy z systemem
  • nieograniczona pojemność konta.
  • integracja z telefonią VOIP i SMS
  • integracja z bankami (przelewy)

Podsumowując: CRM Vision to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli na usprawnienie pracy w firmie. Warto rozważyć jego wdrożenie!

Aktywuj bezpłatny okres testowy w CRM Vision