Canon PIXMA MG3650

Canon PIXMA MG3650 to model do domu i mniejszych firm. Mimo kompaktowych rozmiarów umożliwia wiele praktycznych działań.

W skrócie:

Canon PIXMA MG3650 to urządzenie z modułem Wi-fi, które - choć nie drukuje szybko - będzie użyteczne w domu.

Zalety:

  • Cena
  • Moduł Wi-fi

Wady:

  • Drogie tusze
  • Niezbyt szybka

Canon PIXMA MG3650 to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjnego z modułem Wi-Fi. Doskonale sprawdzi się zarówno w domach prywatnych, jak i małych biurach oraz firmach. Osiąga rozdzielczość druku na poziomie 4800 dpi, a szybkości drukowania to 9,9 obrazu/min. (mono) i 5,7 obrazu/min (kolor). Czyli druk zdjęcia 10 × 15 cm bez obramowania zajmuje około 44 sekundy - w porównaniu z konkurencją to dość długo, jednak nie jest przeznaczona do miejsc, gdzie byłaby mocno eksploatowana. Warto dodać, że ma automatyczne ustawienie drukowania dwustronnego, co przy drukowaniu większej ilości tekstu jest bardzo pozytywne.

Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG3650 nie ma wyświetlacza, ani panelu dotykowego. Można by to policzyć na minus, gdyby nie fakt, że dzięki brakowi tych dodatków jest dostępna w bardzo atrakcyjnej cenie. Sterowanie można przeprowadzać ręcznie, albo za pomocą smartfona z systemem iOS lub Android - niezbędna jest do tego darmowa aplikacja Canon PRINT. Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować zdjęcia z serwisu Facebook, Instagram i internetowych albumów fotograficznych, drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak GoogleDrive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki i obrazy pocztą e-mail — wszystko bez użycia komputera.

Zobacz również:

  • Jaką drukarkę wielofunkcyjną do domu wybrać? Przegląd drukarek wielofunkcyjnych 2023
  • Jaka lustrzanka na początek? Zebrałam modele do 4000 zł


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: