Canon PIXMA TS6350

Zalety:

  • 5 pojedynczych zbiorników z atramentem
  • technologia FINE i system atramentów ChromaLife100
  • kopiowanie, drukowania i skanowanie w wysokiej jakości
  • drukowanie zdjęć bez obramowania
  • obsługa drukowania zdalnego

Canon PIXMA TS6350 to urządzenie wielofunkcyjne, zaopatrzone w 5 niezależnych zbiorników z atramentem. Producent podaje na swojej stronie, że powstało z myślą o ułatwieniu życia - i trudno się z tym nie zgodzić.

Canon PIXMA TS6350 jest nowoczesną drukarką typu 3w1 - drukuje, skanuje, kopiuje. Wsparcie dla nowoczesnych rozwiązań sprawia, że można używać jej bezprzewodowo oraz korzystać z usług w chmurze. Odpowiadają za to aplikacje mobilne: przeznaczona dla Androida Mopria oraz stworzona na system mobilny iOS i macOS - AirPrint. Obojętnie, czy drukuje się zdalnie czy na miejscu, jakość wydruków może wynosić 4800 × 1200 dpi, a skanowania - 1200 × 2400 dpi. Jeśli chodzi o szybkość pracy, szybkość drukowania w trybie monochromatycznym to 15 stron, a w kolorze - 10. Drukarka obsługuje tryb automatycznego druku dwustronnego, co pozwala na oszczędność czasu. PIXMA TS6350 korzysta z zestawu pięciu oddzielnych atramentów w autorskim systemie ChromaLife100, co przekłada się na wieloletnie zachowanie jakości druku. Dodatkowo Technologia FINE i ChromaLife100 pozwalają uzyskać doskonałe, trwałe na zadrapania i zniszczenia zdjęcia (możliwość druku bez obramowań), a specjalny czarny atrament pigmentowy umożliwia drukowanie wyraźnych i szczegółowych dokumentów tekstowych.Sprawia to, że korzystanie z drukarki Canon jest nie tylko wydajne i ekonomiczne, ale również gwarantuje najwyższą jakość obrazu.

PIXMA TS6350 to urządzenie przyjazne użytkownikowi dzięki intuicyjnemu sterowaniu oraz wyświetlaczowi OLED (przekątna 1,44"), który umożliwia pełną kontrolę nad pracą tego modelu. Pasek diod pokazuje aktualny stan działań, a nawiązanie połączenia bezprzewodowego odbywa się za pomocą zaledwie jednego naciśnięcia przycisku.

Podsumowując: Canon PIXMA TS6350 to bardzo praktyczna i ekonomiczna drukarka wielofunkcyjna, która sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu. Jeśli nie chcesz przepłacać, a mieć pewność jakości i sprawnego działania - warto ją nabyć!