Canon Pixma G3400

Canon Pixma G3400 to urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 stworzone dla małych firm i do domowych zastosowań. Nie ma faksu, ale może służyć do kopiowania, skanowania i drukowania.

Ma przewodowy interfejs USB i moduł Wi-Fi oraz starannie wykonaną obudowę z czarnego matowego plastiku.

Podajnik na papier mieści 100 kartek i umieszczony jest z tyłu drukarki. Na obudowie nie zamontowano dodatkowego wyświetlacza, a panel sterujący składa się z przycisków.

Zobacz również:

  • Pojedynek drukarek: Epson EcoTank L3251 vs Canon Pixma G3470
  • Recenzja: Epson EcoTank L8180
  • Black Days - elektronika taniej nawet o 75%. Dostępne tysiące produktów

Zbiorniki na tusze umieszczone są z przodu urządzenia i dzięki przezroczystym ściankom można podglądać ich stopień napełnienia. Zbiornik na czarny tusz ma pojemność 135 ml i po napełnieniu wystarcza na wydrukowanie 6000 stron. Zbiorniki z pozostałymi tuszami barwnikowymi (purpurowy, błękitny, żółty) pozwalają na wydrukowanie do 7000 stron w kolorze.

Canon G3400 oferuje prosty mechanizm drukujący pozbawiony opcji druku dwustronnego. Drukarka potrzebowała ponad cztery minuty na wydrukowanie 10 stronicowego dokumentu zawierającego tekst i grafiki. Drukowanie 10 stronicowego dokumentu tekstowego przebiega jednak dużo szybciej (100 sekund).

Jakość wydukanych dokumentów tekstowych i graficznych w trybie standardowym nie odbiega od przeciętnej. Zdjęcia drukowane w trybie najlepszej jakości z wykorzystaniem papieru Canona Photo Paper Plus Glossy II okazały się za to szczegółowe i dobrej jakości. Oczywiście nie jest to drukarka fotograficzna, ale jak na urządzenie wyposażone w czterokolorowy mechanizm drukujący spisuje się bardzo dobrze.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: