Canon i-Sensys MF628CW

Niedrogie urządzenie wielofunkcyjne, które łączy cechy drukarki ,skanera, kopiarki i faksu.

Canon i-Sensys MF628CW jest jednym z najmniejszych urządzeń wielofunkcyjnych (430 × 484 × 429 mm) wyposażonych w kolorowy mechanizm drukujący. Ma starannie wykonaną i ładną obudowę, która wyróżnia się na tle kanciastych i nieco topornych urządzeń wielofunkcyjnych. Z przodu obudowy zamontowano dotykowy ekran, jest też gniazdo USB Host do podłączania zewnętrznych nośników. Interfejs programowy ma logiczną strukturę a drukarka jest prosta w obsłudze. Można ją podłączyć bezpośrednio do komputera za pomocą interfejsu USB, lub przewodowej lub bezprzewodowej sieci firmowej.

Główny pojemnik na papier nie jest zbyt duży i mieści tylko 150 arkuszy. Niestety nie można go rozbudowywać. Do dyspozycji użytkowników jest automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy.

Zobacz również:

  • Najlepsze drukarki laserowe do domu i małego biura 2023. Przegląd najciekawszych modeli
  • Jaka lustrzanka na początek? Zebrałam modele do 4000 zł

Drukarka Canona jest jedną z najtańszych, ale i najwolniejszych (14 str./min). Pojemność kaset z tonerem na szczęście nie odstaje od średniej (2400 stron czarny i po 1500 stron „kolorowe” wkłady). Niestety i-Sensys MF628CW nie ma modułu druku dwustronnego, co wg nas jest poważną wadą.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: