Corsair Ironclaw RGB Wireless

Zalety:

  • dziesięć programowalnych przycisków
  • zakres DPI do 18 000
  • zapamiętywanie ustawień
  • regulacja podświetlenia
  • przyciski Omron

Wady:

  • czas pracy na akumulatorze mógłby być dłuższy

Corsair Ironclaw RGB Wireless to myszka bezprzewodowa, która oferuje aż 10 programowalnych przycisków. Jakimi jeszcze zaletami może zainteresować użytkownika?

Corsair Ironclaw RGB Wireless to bezprzewodowa myszka gamingowa. W ofercie producenta znajduje się także wersja przewodowa - Corsair Ironclaw. Jej konstrukcja została wykonana w taki sposób, aby kształt był w pełni ergonomiczny i nawet dłuższe sesje nie wywoływały uczucia zmęczenia dłoni. Łączność bezprzewodowa może odbywać się za pomocą specjalnego, niewielkiego adaptera lub przy wykorzystaniu modułu Bluetooth. Co warto podkreślić - dołączono do niej także kabel długości 180 cm, co pozwala na zmienienie jej w każdej chwili w myszkę przewodową. Ironclaw wyposażono w dziesięć programowalnych przycisków - można zapisywać je w pamięci urządzenia i mieć zawsze pod ręką. Za pomocą dedykowanego oprogramowania możliwa jest także regulacja wszystkich stref podświetlenia RGB - czyli obudowy oraz logo.

Corsair Ironclaw RGB Wireless to myszka dla graczy z sensorem optycznym PMW3391. Zwraca uwagę olbrzymi zakres DPI - maksymalny to 18000, a użytkownik może regulować go z dokładnością do 1 DPI! Jak podaje sam producent - jest to jeden z najbardziej zaawansowanych czujników w historii jego produktów. Wartości DPI pokazywane są przez trzy podświetlane paski z boku - ich barwa różni się w zależności od wybranej wartości. Dzięki temu podczas gry zawsze wiesz, z jakiego profilu korzystasz. Myszka korzysta z przycisków Omron, których żywotność szacowana jest na 50 mln kliknięć. Wbudowany akumulator powinien zapewnić urządzeniu zasilania na 50 godzin intensywnej pracy. Nie jest to akurat za dużo i stanowi w sumie jedyny minus tego modelu.

Podsumowując: Corsair Ironclaw RGB Wireless to bardzo udana pozycja bezprzewodowa dla graczy. Warto ja nabyć!