Cowon AF2 - Dwukamerowy zestaw

Cowon AF2 to starannie wykonana i oferująca dobrą jakość obrazu dwuobiektywowa kamera samochodowa.

W jej skład wchodzi przednia kamera, która potrafi nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p i tylna kamera nagrywająca w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli.

W obudowie przedniej kamery zamontowano 3,2 calowy dotykowy ekran, który dzięki technologii PIP potrafi wyświetlić obraz z przedniej i tylnej kamery. Podczas parkowania tyłem można powiększyć obraz z tylnej kamery a wideorejestrator wykorzystać jak kamerę cofania. Menu kamery jest rozbudowane i proste w obsłudze, ale nie pozwala na zmianę rozdzielczości filmów czy długości interwałów czasowych (nagrywane są w jednominutowych sekwencjach).

Jakość nagrań nie budzi żadnych zastrzeżeń, w trybie aktywności jednej kamery filmy nagrywane są z szybkością 30 kl./s. W trybie dwukanałowym z szybkością 23 kl./s. Zrejestrowane materiały wideo przez przednią kamerę są szczegółowe i ostre. Tylna kamera pracuje z niższą rozdzielczością, ale filmy są też dobrej jakości. Do Cowon AF2 można podłączyć zewnętrzny odbiornik GPS, ale to opcjonalne wyposażenie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: