Creative Sound Blaster Blaze

W skrócie:

Creative Sound Blaster Blaze to słuchawki godne polecenia!

Zalety:

  • Jakość dźwięku
  • Odpinany mikrofon
  • Stosunek ceny do jakości

Wady:

  • Wytłumienie mogłoby być nieco lepsze
  • Cienki kabel, który łatwo się plącze

Creative SB Blaze to słuchawki tanie, ale czy dobre? Sprawdźmy ich zalety.

Creative Sound Blaster Blaze to słuchawki gamingowe z bardzo przystępnej półki cenowej dla każdego. Duże, 40-milimetrowe przetworniki neodymowe FullSpectrum doskonale odtwarzają rozkazy, wybuchy i snajperskie strzały, a wyściełane pluszem i aksamitem muszle oraz lekki, miękki pałąk doskonale dopasowują się do kształtu głowy, jednocześnie zapewniając komfort potrzebny podczas długich godzin grania. Słuchawki dla graczy marki Creative wyposażono w odpinany mikrofon. Na kablu znajduje się pilot z regulatorami głośności, który umożliwia ustawienie poziomu siły dźwięków lub wyciszenie mikrofonu. Pasmo przenoszenia słuchawek wynosi od 20 Hz do 20 kHz, pasmo przenoszenia mikrofonu 100 Hz - 18 kHz.

Creative Sound Blaster Blaze, jak na dobre słuchawki gamingowe przystało, są bardzo lekkie. Dzięki temu nawet przy dłuższych sesjach nie musimy obawiać się zmęczenia. Oczywiście za taką cenę nie można spodziewać się rewelacji i SB Blaze ma pewne wady. Główna to wytłumienie, które nie do końca spełnia swoją rolę i mogłoby być znacznie lepsze. Druga to cienki - aczkolwiek długi - kabel, który ma tendencję do plątania się.

Podsumowując: są to słuchawki z mikrofonem dla graczy, którzy mają budżet w okolicach 150 PLN i chcieliby za niego dostać to, co najlepsze. Zakup za takie pieniądze Creative Sound Blaster Blaze będzie naprawdę udaną inwestycją.


Zobacz również
Laptop dla czołgisty
GE63VR 7RE RAIDER - stworzony do gier