Creative Sound Blaster H6

Zalety:

  • Wysoka kompatybilność
  • Atrakcyjna cena
  • Podświetlenie
  • Dopracowane oprogramowanie

Wady:

  • Nie nadają się do słuchania muzyki

Tania i przewodowa konstrukcja z oferty Creative to ciekawa propozycja dla użytkowników poszukujących maksymalnej kompatybilności.

Sound Blaster H6 od Creative mogą poszczycić się przewodową kompatybilnością z praktycznie dowolną platformą na rynku. Biorąc to po uwagę wszechstronność, dobre wykonanie oraz cenę na poziomie 250 zł, można się spodziewać, że będzie to niezwykle popularny produkt.

Słuchawki wykonano z twardego tworzywa o przyzwoitej jakości. Konstrukcja oraz zastosowane nauszniki nawiązują kształtem do topowych konstrukcji producenta. To dobrze, bo pomimo niższej jakości plastików, całość dobrze leży na głowie i nie męczy użytkownika. Zastosowane nauszniki wykonano z tkaniny wypełnionej pianką. Jedyne co można zarzucić takiemu połączeniu to tendencja do nadmiernego nagrzewania głowy pomimo niezłej cyrkulacji powietrza.

Zobacz również:

  • Słuchawki Creative Zen Hybrid za darmo! Możesz je odebrać jednym kliknięciem

Modelu H6 nie rekomendujemy do odsłuchu muzyki. Metaliczne i zimne brzmienie z podkreśloną średnicą to niezły pomysł do gier, ale w przypadku muzyki nie zapewnia odpowiedniej szczegółowości ani frajdy z odsłuchu.

Zastosowany mikrofon to dobrej jakości moduł z elastycznym pałąkiem i diodą aktywności. Oświetlenie RGB LED zastosowano również w samych nausznikach. Słuchawki oferują dźwięk 7.1 oraz bardzo dobre możliwości konfiguracji za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania.