Creative Sound Blaster JAM

Sound Blaster JAM to niepozorny model nauszny z oferty marki Creative, wyróżniający się nadprzeciętną wygodą użytkowania.

Konstrukcja słuchawek Creative Sound Blaster JAM została wykonana z lekkiego, matowego tworzywa. Materiał nie zachwyca wyglądem, ale jest trwały i lekki. Całość ma wagę zaledwie 82 g. Piankowe nausznice otwarte mogą wydawać się nieco archaiczne. Jednakże okazują się niezwykle przyjazne i pozwalają na wielogodzinny odsłuch bez bólu małżowin. Wyróżnikiem modelu jest również obecność modułu zbliżeniowego NFC. Jego wykorzystanie pozwala na natychmiastowe spartowanie urządzenia ze smartfonem bez konieczności wyszukiwania i zatwierdzania odpowiedniego sygnału Bluetooth.

Słuchawki bezprzewodowe Creative Sound Blaster JAM dysponują wbudowanym mikrofonem, a ich obudowa kryje przyciski do szybkiej regulacji głośności i odbierania przychodzących rozmów. Ponadto producent zastosował dodatkowy przełącznik, który natychmiast zmienia charakterystykę brzmienia na bardziej basową. Wbudowany akumulator ma zapewniać do 12 godzin pracy i jest to deklaracja bliska prawdziwym możliwościom modelu. Zasięg pracy w standardzie Bluetooth 4.1 wynosi 15m.

Zobacz również:

  • Tyle możliwości za takie pieniądze? Creative Zen Air to słuchawki, które trzeba mieć