CyberPower BR1000ELCD-FR

Test zasilacza UPS CyberPower BR1000ELCD-FR do pojedynczych stacji roboczych.

W skrócie:

Przetestowaliśmy zasilacz firmy CyberPower o mocy czynnej 600 W.

Zalety:

  • Ciekawe wzornictwo
  • Cztery gniazda filtrujące
  • Gniazdo do ładowania urządzeń USB
  • Organizer do kabli

Wady:

  • Symulowana sinusoida
  • Długi czas ładowania
CyberPower BR1000ELCD-FR
Jednym z najciekawszych testowanych przez nas urządzeń pod względem wzornictwa był CyberPower BR1000ELCD-FR. Wszystkie gniazda oraz wielofunkcyjny wyświetlacz LCD znajdują się na górnym panelu urządzenia, podobnie jak w listwach filtrujących, co z pewnością ułatwia podłączanie do niego urządzeń, zwłaszcza w domu.

Oprócz czterech podtrzymywanych bateryjnie gniazd we francuskim standardzie zasilacz wyposażony został również w cztery gniazda filtrowane, pozwalające podłączyć do niego drukarkę, kamerę IP, telewizor czy konsolę. Gniazdo do ładowania urządzeń USB z pewnością ucieszy wszystkich, którzy intensywnie korzystają z urządzeń mobilnych. Dołączony organizer kabli pozwala zaś utrzymać porządek pod biurkiem.

Zobacz również:

  • Boże Ciało 2023: zmiana pracy kurierów - najważniejsze informacje

Obrazu dużej funkcjonalności urządzenia dopełnia wielofunkcyjny wyświetlacz. Przełączając się przyciskiem, skontrolować można m.in. wyrażony w procentach stan naładowania baterii, podane również procentowo obciążenie czy aktualne napięcia na wejściu i wyjściu zasilacza.

Zastosowana technologia GreenPower zwiększa wydajność urządzenia i minimalizuje zużycie energii. Niestety, zasilacz bardzo wolno się ładuje. Uzupełnienie energii w akumulatorze do poziomu 50% zajmuje ponad 1,5 godziny. Pełne załadowanie następuje po blisko 7 godzinach.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: