CyberPower PR1000ELCD

CyberPower PR1000ELCD okazał się najbardziej efektywnym zasilaczem spośród testowanych modeli o mocy pozornej 1000 VA. Jego moc czynna to 900 W.

CyberPower PR1000ELCD jest też najdroższy, ale według nas wart jest swojej ceny. Oprócz wysokiej mocy, czystego sinusoidalnego przebiegu napięcia, wyposażony jest też w tandem dużych 12 Ah akumulatorów, które zapewniają długą pracę podłączonych do niego urządzeń. W pełni naładowane akumulatory wystarczyły na ponad 26 minut pracy dwóch zestawów komputerowych pobierających 340 W energii. Po trzygodzinnym ładowaniu UPS pracował przez 11 minut.

UPS wyposażony jest w wyświetlacz, który podaje najważniejsze parametry pracy urządzenia. Pod wyświetlaczem umieszczono dodatkowe przyciski, które pozwalają np. na zmianę wyświetlanych parametrów. Z tyłu obudowy jest osiem gniazd, z pełną ochroną akumulatorową i przepięciową. Jest też gniazdo USB do komunikacji z komputerem. Producent dołącza do zasilacza oprogramowanie, które umożliwia np. automatycznie zamknięcie komputera gdy stopień naładowania akumulatorów spadnie poniżej zdefiniowanego przez użytkownika poziomu.

Zobacz również:

  • Boże Ciało 2023: zmiana pracy kurierów - najważniejsze informacje

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: