CyberPower VALUE1000ELCD

CyberPower VALUE1000ELCD podtrzymuje moce do 1000 VA albo 550 W. Jest konstrukcją interaktywna z dwoma stopniami AVR. Falownik wytwarza napięcie prostokątne. Zasilacz ma dwa gniazdka formatu Schuko z pełnym zabezpieczeniem. Sieć komputerowa lub telefoniczna może być chroniona przeciw przepięciami. Stanu urządzenia, w tym obciążenie i poziom naładowania baterii można śledzić na ekranie LCD. Zasilacz jest wyposażony w jedną niewielką baterię o pojemności dziewięciu amperogodzin.

Budowa

CyberPower VALUE1000ELCD w razie braku napięcia w sieci może podtrzymywać odbiorniki o mocy do 1000 VA mocy pozornej albo 550 W mocy czynnej. Jest konstrukcją interaktywna z automatycznym regulatorem napięcia z jednym stopniem podwyższającym i jednym obniżającym. W czasie pracy na baterii falownik wytwarza napięcie prostokątne. Zasilacz ma dwa gniazdka formatu Schuko z pełnym zabezpieczeniem. Sieć komputerowa lub telefoniczna może być chroniona przeciw przepięciami. Stanu urządzenia, w tym obciążenie i poziom naładowania baterii można śledzić na ekranie LCD.

Możliwości

Urządzenie jest wyposażone w jedną niewielką baterię o pojemności dziewięiu amperogodzin. Ma to wystarczać na podtrzymanie pełnej mocy przez minutę a połowy przez sześć i pół. Ładowarka powinna naładować baterię od stanu rozładowania przez osiem godzin.

Zobacz również:

  • Dzień wolny - 15 sierpnia 2022: zmiana pracy kurierów - najważniejsze informacje [11.08.2022]

Wyniki testów

Po naładowaniu pod korek zasilacz był w stanie podtrzymywać 80 procentowe obciążenie przez 150 sekund. Dwugodzinne ładowanie spowodowało naładowanie baterii w 60 procentach. Oba wyniki są zbliżone do podanych w specyfikacjach, inna rzecz, że są czasy podtrzymania są bardzo krótkie a ładowanie za bardzo się ślimaczy.

CyberPower VALUE1000ELCD

charakterystyka

Stopień AVR podwyższający napięcie robi to o 16 procent, obniżenie następuje do 83. Nie są skonstruowane najgorzej, dzięki czemu zasilacz gwarantuje całkiem dobry zakres napięć, od 194 do 249 woltów. 55 woltów różnicy to jeden z lepszych wyników. CyberPower nie jest oszczędny, zużywa ponad 11 watów na swoje potrzeby.