DJI Mavic 2 Pro

DJI Mavic 2 Pro to mały quadrocopter ważący niespełna 1 kg, który swoim możliwościami zawstydzi niejedną większą maszynę. Charakteryzuję się obiektywem Hasselblad oraz zasięgiem wynoszącym nawet 8 KM.

DJI Mavic 2 Pro
  • Waga: 907 gram
  • Czas lotu: do 31 minut

Mavic 2 Pro to ulepszona wersja Mavic'a Pro, który również znalazł się w naszym zestawieniu. Jeżeli jesteś w stanie wydać prawie dwa razy więcej pieniędzy niż na Mavic Air to model ten jest rewelacyjnym dronem. Charakteryzuje się bardzo długim czasem lotu na pojedynczym akumulatorze, wysoką prędkością maksymalną wynoszącą 72 km/h, a także rewelacyjnym aparatem. Pomimo tych licznych zalet to nadal dosyć przenośna konstrukcja ze składanymi ramionami.

System unikania przeszkód został ulepszony. Udoskonalono również system śledzenia obiektów i transmisji wideo na żywo, a sam dron stał się cichszy i jeszcze bardziej stabilny.

Cechą charakterystyczną tego modelu jest zastosowanie obiektywu Hasselblad L1D-20C wspieranego przez 3 osiowy gimbal.

DJI Mavic 2 Pro to niesamowity quadrocopter posiadający mnóstwo przydatnych funkcji, który oferuje wielkie możliwości, a także jest świetnym narzędziem pracy dla miłośników fotografii oraz osób zajmujących się nagrywaniem filmów za pomocą drona. Mavic 2 Pro zdecydowanie jest wart swojej ceny. Jeżeli nie jest ona dla Ciebie przeszkodą z pewnością będziesz bardzo zadowolony.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: