DJI Mavic 2 Pro

DJI Mavic 2 Pro to flagowy model przeznaczony dla odbiorców indywidualnych. Na pokładzie system unikania kolizji, kamera 4K oraz bateria pozwalająca na 31 minut lot. Maksymalny zasięg to aż 5 kilometrów.

DJI Mavic 2 Pro nie bez powodu posiada dopisek Pro w nazwie. Ten bezzałogowiec to idealna propozycja dla najbardziej wymagających konsumentów oraz osób, które planują wykorzystanie drona do pracy zarobkowej.

DJI Mavic 2 Pro

DJI Mavic 2 Pro

Mavic 2 Pro to niewielki dron, który skrywa w sobie ogromne możliwości. Na pokładzie znajdziemy 20 MP aparat firmy Hasselblad pozwalający na nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K. Nie zabrakło również systemu transmisji danych na żywo w rozdzielczości Full HD.

Cechą charakterystyczną Mavica 2 Pro jest zaawansowany system unikania kolizji z przeszkodami napotkanymi podczas lotu.

W aplikacji mobilnej znajdziemy również specjalne tryby lotu do wykonywania zdjęć panoramicznych oraz selfie z drona.

DJI Mavic 2 Pro posiada zaawansowane systemy połączone z nawigacją GPS oraz własnym systemem lokalizacji. Pozwalają one na bezpieczny powrót do miejsca startu w przypadku zerwania łączności z kontrolerem.

Mavic 2 Pro to niezwykle szybki dron. Prędkość maksymalna w trybie sport wynosi aż 72 km/h. Akumulator o pojemności 3850 mAh pozwala na 31 minut lotu. Ładowanie do pełna trwa 90 minut.