DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini to najlepszy wybór dla konsumentów, którzy zamierzają latać często i chcą kręcić materiały w wysokiej jakości. Mavic Mini pozytywnie zaskakuje stosunkiem jakości do ceny.

DJI Mavic Mini to jedna z najtańszych propozycji, która nadaje się do nagrywania filmów Full HD w sensownej jakości. Na pokładzie Mavica Mini znajdziemy kamerę o rozdzielczości 2,7K zamontowaną na wbudowanym gimbalu oraz zaawansowane systemy wspierające operatora podczas wykonywania operacji lotniczej.

DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini

Oprogramowanie DJI posiada rozbudowane możliwości fotograficzne oraz oferuje wykonywanie Selfie z drona. Nie zabrakło funkcji Hyperlapse oraz ustawień Pro.

Mavic Mini posiada wbudowany moduł GPS, który ułatwia pilotaż oraz stabilność drona w powietrzu. Co ważne dron waży mniej, niż 250 gram, dzięki czemu można nim spokojnie latać w miastach. Dzięki kompaktowym wymiarom i mocnym silnikom Mavic Mini może latać w przestrzeniach otwartych oraz zamkniętych.

Sterowanie odbywa się z wykorzystaniem kontrolera z wbudowanym uchwytem na telefon. Aplikacja mobilna pozwala na podgląd z kamery na żywo.

Maksymalny zasięg wynosi 2000 metrów. Prędkość wznoszenia to 4 metry na sekundę, a prędkość opadania 3 metry na sekundę. Prędkość maksymalna to aż 46 km/h.

DJI Mavic Mini sprzedawany jest w zestawie Fly More Combo z dodatkową baterią oraz dedykowanym futerałem na drona i akcesoria niezbędne do lotu.