DJI Mavic Pro

Mavic Pro nie jest najnowszą konstrukcją, ale nadal warto rozważyć jego zakup. Szczególnie, gdy uda nam się znaleźć promocje.

DJI Mavic Pro

Źródło: techadvisor

  • Waga: 734 gram
  • Czas lotu: do 27 minut

Składane drony niewątpliwie są przyszłością. W chwili obecnej każdy szanujący się producent posiada w swojej ofercie takie właśnie konstrukcje. Jedną z nich jest Mavic Pro który zapoczątkował nową serię dronów produkowanych równolegle obok większych Phantom'ów.

Mavic Pro pomimo sporego już stażu na rynku nadal jest bardzo ciekawą i konkurencyjną konstrukcją. Producent mimo wprowadzenia na rynek następcy - modeli Mavic 2 Pro oraz Mavic 2 Zoom nadal oferuje w sprzedaży poprzedni model w obniżonej cenie. Mavic Pro to naprawdę bardzo zaawansowany dron. Oferuje zasięg do 5000 metrów, a na jednym akumulatorze jest w stanie pokonać dystans nawet 13 km. Nie zabrakło wielu innowacyjnych trybów nagrywania film i wykonywania fotografii. Zastosowano zaawansowany system omijania przeszkód, który został zmodyfikowany w nowszych modelach. Mavic Pro jest w stanie nagrywać filmy w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę.