DJI Ryze Tello

DJI Ryze Tello to najtańszy quadrocopter od DJI. Niestety nie jest to konstrukcja podobna do kilkukrotnie droższych modeli z rodziny Mavic. Za około 350 zł otrzymamy kompaktowego drona z kamerką HD, który pozwoli na 13 minut lotu.

DJI Ryze Tello to najtańszy quadrocopter z logo DJI na obudowie. Kosztujący obecnie 350 zł Ryze Tello to ciekawa alternatywa dla tańszych konstrukcji mniej znanych producentów.

DJI Ryze Tello

DJI Ryze Tello

Trello wyposażono w kamerkę o rozdzielczości 5 MP, która pozwala na nagrywania filmów w rozdzielczości HD. Nie zabrakło również podglądu na żywo.

Cechą charakterystyczną DJI Ryze Tello jest spory akumulator o pojemności 1100 mAh, który pozwala na 13 minut lotu. Ładowanie akumulatora do pełna trwa równo godzinę.

Sterowanie DJI Ryze Tello odbywa się z wykorzystaniem smartfona z Androidem lub iOS z preinstalowaną aplikacją. Łączność nawiązywana jest z wykorzystaniem Wi-Fi.

Niestety DJI Ryze Tello nie posiada wbudowanego modułu GPS. Zamiast niego otrzymujemy funkcje automatycznego startu i lądowania, a także dodatkowe śmigła.