DJI Spark

DJI Spark w chwili obecnej nie jest już najnowszą konstrukcją, ale to jego wielka zaleta. Po dwóch latach obecności na rynku urządzenie znacznie staniało, co znacznie zwiększyło atrakcyjność tego modelu.

DJI Spark

Źródło: techadvisor

  • Waga: 300 gram
  • Czas lotu: do 16 minut

DJI Spark nie oferuje najlepszej jakości zdjęć i filmów, ale sprzedawany jest w atrakcyjnych zestawach w przystępnej cenie. Jest tak mały, że bez problemu zmieścisz go w każdej torbie. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, a na dodatek posiada on dodatkowe funkcje takie, jak śledzenie obiektów i tryby nagrywania znane z droższych modelu. Po dwóch latach obecności na rynku i niezliczonej ilości aktualizacji oprogramowania układowego to naprawdę ciekawa i solidna konstrukcja. Nie wyróżnia się już niczym szczególnym, ale na żadnym polu nie zawodzi.

Maksymalny zasięg wynosi 4000 metrów. Prędkość maksymalna to nawet 50 km/h (w trybie sport). Jak na drona ważącego 300 gram to naprawdę dobry wynik. DJI Spark potrafi nagrywać filmy wideo w rozdzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Co ciekawe urządzeniem możemy sterować także za pomocą smartfona przy użyciu sieci Wi-Fi. Jak nietrudno się domyśleć zasięg maleje wtedy znacząco do jedynie 100 metrów.

Aktualne ceny w sklepach